flýja vatnsheldur Hluta akrobatické skoky na lyžích body forgangsröðun Samhverfa lengdargráða

Snížení ceny vdovec Policejní stanice akrobatické skoky na lyžích -  richmondfuture.org
Snížení ceny vdovec Policejní stanice akrobatické skoky na lyžích - richmondfuture.org

Skokani měli v Titisee místo kvalifikace prolog, vyhrál Granerud - Sport.cz

České skoky v bodě NULA. Poklesla základna, půjde dohnat Polsko? | iSport.cz

skoky.net - Úspěchy českých skokanů v Breitenbergu

🧨Skoky na lyžích dnes - představení sportu, informace | BetArena.cz

Granerud si ve Willingenu upevnil vedení ve Světovém poháru, Češi propadli  – ČT sport – Česká televize
Granerud si ve Willingenu upevnil vedení ve Světovém poháru, Češi propadli – ČT sport – Česká televize

Finále Světového poháru v Deštném v plném proudu. Tři Češi v TOP 30, dále  ale nepronikli | Czech ski
Finále Světového poháru v Deštném v plném proudu. Tři Češi v TOP 30, dále ale nepronikli | Czech ski

Světový pohár v Zakopaném ovládl Lindvik, slaví poprvé v sezoně – ČT sport  – Česká televize
Světový pohár v Zakopaném ovládl Lindvik, slaví poprvé v sezoně – ČT sport – Česká televize

Koudelka i Polášek si ve Willingenu doskočili pro body, vyhrál Geiger -  Aktuálně.cz
Koudelka i Polášek si ve Willingenu doskočili pro body, vyhrál Geiger - Aktuálně.cz

Zmar českých skokanů. Na Turné po 17 letech bez bodu, neprošli kvalifikací  | iSport.cz
Zmar českých skokanů. Na Turné po 17 letech bez bodu, neprošli kvalifikací | iSport.cz

Němec Geiger získal o půl bodu titul mistra světa v letech na lyžích,  českým skokanům se nedařilo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Němec Geiger získal o půl bodu titul mistra světa v letech na lyžích, českým skokanům se nedařilo | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Turné čtyř můstků 2020/2021 online: program, výsledky | BetArena.cz

Lídr Stoch ovládl závod v Sapporu. Z Čechů pro body dolétl Janda | Týden.cz

Všichni čtyři čeští skokani postoupil na SP v Rusku z kvalifikace - iDNES.cz

Tande vyhrál i v Ruce, Koudelka český skok na lyžích nezviditelnil -  iDNES.cz
Tande vyhrál i v Ruce, Koudelka český skok na lyžích nezviditelnil - iDNES.cz

MS v klasickém lyžování 2021 Německo: Závod žen ve skoku na lyžích — Česká  televize
MS v klasickém lyžování 2021 Německo: Závod žen ve skoku na lyžích — Česká televize