Home

kúla fórnarlamb bilið mikus hudacek sekera Samtök slys ól

Mikúša vystrašil prasknutý chránič, Hudáček v napätí | HokejPortal.sk

Najproduktívnejší zo Slovákov Tomáš Jurčo a Andrej Sekera

Brankár Július Hudáček, Juraj Mikuš a Jarmo Koskiranta v zápase B-skupiny  Slovensko - Fínsko. | Galéria: Cíger má v zostave proti USA jasno. Určil aj  brankára | TVNOVINY.sk
Brankár Július Hudáček, Juraj Mikuš a Jarmo Koskiranta v zápase B-skupiny Slovensko - Fínsko. | Galéria: Cíger má v zostave proti USA jasno. Určil aj brankára | TVNOVINY.sk

Proti Bielorusom so siedmimi obrancami, Cíger vyradil Jaroša

Slováci proti Dánsku v bránke s Hudáčkom, kapitánom zostáva Sekera |  Športky.sk
Slováci proti Dánsku v bránke s Hudáčkom, kapitánom zostáva Sekera | Športky.sk

Slovenská hokejová reprezentácia - Záverečná nominácia SR na MS v Rusku:  brankári: Július Hudáček (Örebro, Švéd.), Branislav Konrád (HC Olomouc,  ČR), Samuel Baroš (HKM Zvolen) obrancovia: Dominik Graňák (Rögle BK,  Švéd.), Christián
Slovenská hokejová reprezentácia - Záverečná nominácia SR na MS v Rusku: brankári: Július Hudáček (Örebro, Švéd.), Branislav Konrád (HC Olomouc, ČR), Samuel Baroš (HKM Zvolen) obrancovia: Dominik Graňák (Rögle BK, Švéd.), Christián

Proti Francúzom v bránke Hudáček, formácie nezmenené | HockeySlovakia.sk -  oficiálny web slovenského hokeja
Proti Francúzom v bránke Hudáček, formácie nezmenené | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Trojicu Sekera, Marinčin, Graňák ohodnotili organizátori ako najlepších  hráčov Slovenska na MS. | Galéria: Cíger po kritike za MS: "Priznal som  veci, ktoré treba zlepšiť" | TVNOVINY.sk
Trojicu Sekera, Marinčin, Graňák ohodnotili organizátori ako najlepších hráčov Slovenska na MS. | Galéria: Cíger po kritike za MS: "Priznal som veci, ktoré treba zlepšiť" | TVNOVINY.sk

Ďalsie sklamanie na náš účet, Bielorusi predviedli v tretej tretine  dokonalý obrat | Televízia Markíza
Ďalsie sklamanie na náš účet, Bielorusi predviedli v tretej tretine dokonalý obrat | Televízia Markíza

Slováci vybuchli. Vyhrávali 2:0, s Bieloruskom prehrali 2:4

V bránke proti Dánsku s Júliusom Hudáčkom, kapitánom Sekera |  HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja
V bránke proti Dánsku s Júliusom Hudáčkom, kapitánom Sekera | HockeySlovakia.sk - oficiálny web slovenského hokeja

Sekera je po druhom dni najproduktívnejším obrancom MS - Webnoviny.sk

Slováci prehrali s Fínmi 0:5, gól nedali už sedem tretín (hodnotenie)

Slovenskí hokejisti favorita nezaskočili. Kanaďanom podľahli 0:5 -  Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2016 - Hokej - Šport - Pravda
Slovenskí hokejisti favorita nezaskočili. Kanaďanom podľahli 0:5 - Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji 2016 - Hokej - Šport - Pravda

Proti "javorovým listom" sa do brány postaví Július Hudáček

Július Hudáček /33/ - Home | Facebook

Mikúš otvorene priznáva: Sklamali sme fanúšikov i seba! | Nový Čas

Handzuš je už s tímom, Hudáček a Baranka sa hotujú na Suomi

ONLINE: Slovensko prehralo s Kanadou vysoko 0:5

My sme teraz tí, čo nestíhajú. Kanada nám nedala šancu (hodnotenie)

Martin Bakoš - Od 15-15 hodin proti Německu =) Tady je sestava Konrád (J.  Hudáček) – Meszároš, Sersen, Marinčin, Sekera, Graňák, J. Mikuš, Jaroš,  Švarný – BAKOŠ, Réway, Dravecký – Jurčo, Viedenský,
Martin Bakoš - Od 15-15 hodin proti Německu =) Tady je sestava Konrád (J. Hudáček) – Meszároš, Sersen, Marinčin, Sekera, Graňák, J. Mikuš, Jaroš, Švarný – BAKOŠ, Réway, Dravecký – Jurčo, Viedenský,